Copywriting

Język i tekst są niezwykle silnym orężem w walce o uwagę i zaufanie Klienta. My wiemy jak posługiwać się nimi, żebyś Ty osiągnął zamierzony rezultat. Redagując treści, dbamy nie tylko ich najwyższą jakość pod względem językowym. Tworzymy niezwykłe historie, operujemy nieszablonowymi sformułowaniami i przemawiamy do wyobraźni Twoich Klientów.

Content marketing

Marketing treści to niezmiernie popularna strategia pozyskiwania nowych Klientów. Ty dajesz odbiorcom atrakcyjne treści, odpowiadające na nurtujące ich pytania, rozwiązujące konkretne problemy, czy najzwyczajniej w świecie zapewniające im chwilę wartościowej rozrywki. Odbiorcy budują zaufanie do Twojej marki, w ich umyśle kreuje się jej pozytywny obraz, a stąd już zaledwie krok do tego, by stali się Twoimi Klientami. Wiemy jak pisać teksty, które chce się czytać i oferujemy pełen wachlarz działań content marketingowych. Stworzymy dla Ciebie kompleksową strategię, zoptymalizujemy treści na stronie pod kątem SEO i rozbudujemy bazę wpisów na Twoim firmowym blogu. Możemy także zaplanować i koordynować publikację treści o charakterze PR-owym czy artykułów sponsorowanych. Zagwarantuje Ci to, że dystrybuowane przez Ciebie materiały dotrą do szerokiego grona odbiorców.

Materiały drukowane

Każdy biznes potrzebuje odpowiedniej oprawy. Do jej stworzenia idealnie nadają się materiały drukowane o różnym charakterze. Specjalnie dla Ciebie zredagujemy niebanalne teksty do katalogów, ulotek, czy folderów. Stworzymy intrygujące teksty ofertowe i opracowania, a żeby pokazać Cię w roli eksperta w swojej dziedzinie, przygotujemy w Twoim imieniu merytoryczne artykuły branżowe.

Teksty reklamowe

Potrzebujesz chwytliwego hasła, które wypromuje Twoją firmę? Już nasza w tym głowa! Stworzymy dla Ciebie slogany i hasła reklamowe. Podejmiemy się też napisania scenariuszy do spotów radiowych i telewizyjnych. Dzięki nam skutecznie i na długi czas zapiszesz się w świadomości odbiorców!